Digitální televize nebo Selfnet TV – kterou si vybrat?

25. 9. 2020

Věděli jste, že existuje více televizních služeb Selfnet? Pokud ne, nevadí! Níže najdete „rozcestník“, jak se v nabídce vyznat. A taky tipy, jak zvolit tu pravou nabídku pro vaše potřeby, a hlavně jak využít všechny výhody, které nyní televizní vysílání nabízí.

Interaktivní společník Selfnet TV

Už jste někdy slyšeli o interaktivní televizi, IPTV či televizi přes internetový protokol? Přesně tohle je naše Selfnet TV. Má spoustu vychytaných funkcí, díky kterým vám už neuteče žádný pořad. 

Proč si vybrat Selfnet TV?

Zase jste se zdrželi v práci nebo v hospůdce s kamarády? Nevadí, s funkcí Od začátku máte vyhráno. Selfnet TV vám umožní pustit si daný pořad od začátku, takže nezmeškáte ani oblíbenou úvodní znělku.

Nestihli jste si před začátkem filmu odskočit a nachystat malé občerstvení? Selfnet TV vám to umožní kdykoliv během vysílání, aniž byste prošvihli tu nejdramatičtější scénu. Díky funkci Pauza si vysílání kdykoli zastavíte a po návratu k televizi opět pustíte tam, kde jste ve sledování skončili.   

Koukáte na další díl oblíbeného seriálu, na který jste se celý den těšili, ale zjistíte, že vám něco uniká a děj tak zcela nepasuje? No jo, asi jste propásli předchozí epizodu. Co teď? Jednoduše si předchozí díl vyhledáte v 7denním archivu a sledujete ne jednu, ale rovnou dvě epizody seriálu. 

Jedete na dovolenou nebo pracovní cestu a mrzí vás, že neuvidíte premiéru vychvalovaného filmu nebo skvělý zápas „Djokiho“ s „Rafou“?  Díky funkci Nahrát si před odjezdem prostě vybrané pořady nahrajete do své 30hodinové schránky. Takto uložené pořady na vás budou čekat až 30 dnů.

Nemusíte zoufat ani v případě, když váš běžný večer spíše než poklidné sledování televize představuje litý boj o ovladač. Selfnet TV totiž můžete sledovat až na pěti zařízeních současně. A vybrat si můžete i samotné zařízení, na kterém chcete Selfnet TV sledovat. Na výběr máte televizi s naším IPTV set-top-boxem, mobil, tablet, počítač nebo vybrané chytré televize a multimediální zařízení.

Zaujala vás Selfnet TV? Mrkněte na více informací přímo na stránce Selfnet TV

Digitální televize – nižší cena

V případě Digitální televize se jedná o klasickou „kabelovku“, jak ji znáte – pořady v televizi sledujete tak, jak vám je „servíruje“ televizní program. Příjemným pozitivem této služby je nižší cena oproti službě Selfnet TV.

I naše Digitální televize vám přináší řadu výhod. Pokud disponujete novějším typem televize, jejíž součástí je DVB-C tuner, pro sledování všech základních programů z nabídky Pro začátek nebudete potřebovat žádné přijímací zařízení. Máte-li starší televizi, která má pouze DVB-T tuner, naladíte na ní více než 30 nejsledovanějších stanic ze základní nabídky Pro začátek.

Pro sledování HD verzí kanálů skupiny Prima a Nova a doplňkových programových nabídek (tematické, filmové, Mých 5/10/15) se už bez přijímacího zařízení neobjedete. Kanály v těchto nabídkách jsou automaticky zakódované a není možné je sledovat bez našeho set-top-boxu nebo CA modulu.

Pokud máte rádi velký výběr programů, případně vás zajímá konkrétní žánr, nezoufejte. I Digitální televize má co nabídnout. Od 50 Kč měsíčně si můžete programovou nabídku rozšířit. Přijímací zařízení, které je potřeba ke sledování doplňkových programových nabídek (set-top-box nebo CA modul), si u nás můžete koupit nebo pronajmout. 

Chcete se o této službě dozvědět více? Navštivte naši stránku Digitální televize.

Která služba je dostupná na mé adrese?

Nevíte, jaké televizní služby můžete mít na vaší adrese? Informaci si můžete ověřít sami na našem webu přes formulář „Ověření dostupnosti“, můžete kontaktovat Zákaznické centrum Selfnet (tel. 533 383 335) nebo navštívit jedno z našich Obchodních míst. Všeobecně platí, že pokud jste v dosahu naší metalické nebo optické sítě, služby Selfnet budou na vaší adrese dostupné.

Pokud jste v dosahu naší optické sítě, můžete si objednat pouze Selfnet TV (samostatně i v Balíčku s internetem). V případě metalické sítě jde objednat Digitální televize i Selfnet TV (tato služba je ale dostupná pouze v Balíčku s internetem).

Informace o cenově výhodných kombinacích internetu a televize najdete na stránce Balíčky.

Máte jasno?

Už víte, která televizní služba je pro vás ta pravá? Skvělé, to těžší máte za sebou. Teď už stačí službu pouze objednat, vše ostatní zařídíme za vás.

Karina Baraboszová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace