Co vám o nás našeptá Google?

17. 6. 2020

Moře internetu je bezbřehé. Na internetu najdete všechno, zvláště pak, když víte, jak hledat. Ale i když nevíte, nevadí. Existuje totiž vychytávka v podobě našeptávače, který téměř vždy pomůže. A co nám našeptá Google, když jde o Selfnet? Popravdě jsme čekali nějaké pikantnosti, ale průzkum odhalil, že nejčastěji hledané jsou celkem běžné záležitosti. 

Selfnet TV vede!
Jasně, kdo by nechtěl interaktivní televizi na optické nebo metalické síti. S jejími interaktivními funkcemi – Archiv, Nahrát, Od začátku, Pauza – jste totiž pánem svého času a zábavu si řídíte sami.

Nestíháte? Nevadí, pořady jsou dostupné v 7denním archivu, nebo je můžete rovnou nahrávat. Se Selfnet TV máte 30 hodin k nahrávání pořadů. Potřebujete chvilku? Bez problémů – přehrajte si cokoliv od začátku, nebo si dejte pauzu. 

Selfnet TV můžete sledovat nejen na televizi, ale i na mobilech, tabletech a počítačích. Stačí připojení k internetu a set-top-box, pro mobilní zařízení pak aplikace Selfnet TV, kterou stáhnete na App Store (pro systém iOS) nebo Google Play (pro systém Android). Navíc koukat můžete zároveň až na 5 zařízeních, takže už žádné domácí hádky o ovladač! A co že je to vůbec ta Selfnet TV zač? Podívejte se na video

Kam za námi?
Naše „kamenné pobočky“ se jmenují Obchodní místa Selfnet a najdete je v Brně, Břeclavi, Ivančicích a Kyjově. A co tam? Můžete objednat nové služby, změnit služby, koupit nebo vrátit zařízení. Zjistíte tady všechny informace o službách a vaší smlouvě. Stejně tak se tohle všechno dozvíte i na našem Zákaznickém centru Selfnet, které je tu pro vás na telefonním čísle 533 383 335. Kolegové tam prostě ví všechno (stejně jako na obchodních místech), a dokonce umí i na dálku pomoci, když vás zlobí třeba set-top-box nebo modem. Ale co je hlavní, naše zákaznická linka funguje nepřetržitě, klidně můžete volat i ve 3 hodiny ráno. 

Internet od Selfnetu
Ty „internety“ máme samozřejmě taky. Spolehlivé a stabilní připojení k internetu poskytujeme na optické i metalické síti (podle lokality). Vybírat můžete z několika tarifů Optik (optická síť) a Kabel (metalická síť). U těchto tarifů u nás nenajdete žádnou sdílenou rychlost, pouze agregaci 1:1 – rychlost je jednoduše jen vaše, s nikým se o ni nedělíte. Nenajdete ani omezení na množství stahování a odesílání dat. Navíc vám zdarma zapůjčíme přijímací zařízení (modem nebo gateway). 

Občas to prostě vypadne každému
Pokud je v plánu přerušení služeb, dáme vědět dopředu e-mailem i vám. Ve většině případů se jedná o plánované servisní výpadky externích dodavatelů – třeba elektřiny a bez té se dneska pořád ještě nehneme. Pokud o výpadcích nevíme (například vlivem počasí nebo technických nehod), můžete dát vědět našim kolegům ze Zákaznického centra Selfnet. Uděláme vše proto, aby vše bylo v pořádku v co možná nejkratším čase. 

Co o nás říkají? 
Jak se vám naše služby líbí a nelíbí najdete u našich veřejných profilů na sociálních sítích a oficiálních účtech Selfnet. Tady na ně také reagujeme, případně se snažíme zjistit, v čem je „jádro pudla“ a polepšit se. Koukněte třeba na náš Facebook nebo do vyhledávání firem ve vyhledávačích. Pravděpodobně se o nás píše a mluví i někde jinde, ale tak už to ve světě je a vždycky bude někdo spokojený více, někdo méně. Na různých fórech, komunikačních vláknech a komentářích vám však oficiálně za Selfnet neodpovíme.

Radíte se taky s vyhledávačem? Občas je zajímavé, a vlastně někdy i docela vtipné, co vám vyhledávač napoví, když třeba zadáte jméno, značku nebo firmu. Pokud však tápete ohledně Selfnetu a neporadil vám ani Google, určitě se nám ozvěte jakýmkoliv způsobem, přeci jen víme o něm nejvíce. 

Markéta Jargusová

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace