Spouštíme optickou síť v Malešovicích

25. 1. 2021

V síti Selfnet vítáme další obec, naše internetové a televizní služby jsou nově dostupné i v Malešovicích.

Výstavba optické sítě v Malešovicích je rozdělena do několika fází, první fáze je už hotová, a tak jsou v Malešovicích dostupné tyto služby: 

  • Internet Optik – rychlý a spolehlivý internet s nesdílenou rychlostí. 
  • Selfnet TV – interaktivní televize, kterou můžete sledovat až na 5 zařízeních současně (na TV, mobilu, tabletu, počítači a v aplikacích na vybraných chytrých televizích).
  • Balíčky – cenově výhodné kombinace internetového připojení a televize.

Pro nové zákazníky z Malešovic máme připravenou akční nabídku na Internet Optik nebo Balíčky, a to „1. rok se slevou 100 %“, která platí při uzavření smlouvy na 2 roky. Tato akční nabídka platí do 30. června 2021.

Nyní se můžou připojit domácnosti z jihozápadní části obce a nové rodinné domy směrem na Odrovice. Dostupnost služeb Selfnet na vaší adrese si snadno ověříte prostřednictvím formuláře „Ověřit dostupnost“ na úvodní stránce. I nadále budou probíhat přípravné práce a výstavba v dalších částech Malešovic. 

Více informací o spuštění optické sítě v Malešovicích najdete na stránce www.selfnet.cz/malesovice.

Pro objednávku služeb využijte náš webový košík. Můžete nám i zavolat na Zákaznické centrum Selfnet na tel. 533 383 335 (funguje nepřetržitě) nebo napsat e-mail na zakaznicke.centrum@selfnet.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace