Možnosti úhrady za služby

Zvolit si můžete takovou formu úhrady, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Trvalý příkaz

Nastavte trvalý příkaz z vašeho účtu na náš účet číslo 4200106721/6800. Jako variabilní symbol uvádějte číslo vaší smlouvy.
Od 1. října 2021 budete e-mailem dostávat faktury, na kterých již bude uvedeno nové bankovní spojení a váš nový variabilní symbol. Tyto nové údaje už můžete použít při nastavení trvalého příkazu.

Měsíční úhrada SIPO

Kontaktujte Zákaznické centrum 533 383 335 a nahlaste číslo SIPO (spojové číslo = specifický symbol ve vašem platebním dokladu SIPO). Požadavek České poště zasíláme vždy 20. dne v měsíci na další měsíc. Tímto způsobem nelze hradit službu Telefon.

Inkaso z účtu

Ve své bance nebo internetovém bankovnictví proveďte následující kroky:

  • Zadejte inkasní příkaz.
  • Povolte v něm inkaso ve prospěch účtu číslo 4200106721/6800.
  • Variabilní symbol nevyplňujte.
  • Specifický symbol nevyplňujte nebo uveďte číslo vaší smlouvy.
  • Fotokopii dokladu o zadání příkazu k inkasu zašlete na adresu Zákaznického centra.

Od 1. října 2021 budete e-mailem dostávat faktury, na kterých již bude uvedeno nové číslo účtu a váš nový variabilní symbol. Tyto nové údaje už můžete použít při nastavení trvalého příkazu.

Poštovní poukázka typu A

Poukažte příslušnou částku poštovní poukázkou na účet číslo 4200106721/6800. Jako variabilní symbol uvádějte číslo vaší smlouvy. Pokud budete chtít platit na základě vystavené faktury, použijte prosím platební údaje (číslo účtu, variabilní symbol), které najdete ve faktuře.
Poštovní poukázku nezasíláme, tiskopis je k dispozici na pobočkách České pošty.

Vždy se prosím ujistěte, že jste při platbě zadali správný variabilní symbol. Jedině tak můžeme bez problémů identifikovat vaši platbu. 

Osobně na Obchodních místech 

Platit můžete také v hotovosti na všech pobočkách.

Zákaznické centrum
Nejste si jistí? Volejte naše zákaznické centrum 533 383 335

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace