Spuštění optické sítě v Malešovicích

Společnost itself s.r.o. v Malešovicích realizovala 1. fázi výstavby optické sítě, díky které mají místní občané možnost využívat internetové a televizní služby Selfnet. 

Máte zájem o rychlý a spolehlivý internet po optické síti?
Chtěli byste televizi s interaktivními funkcemi a možností sledování i na mobilu, počítači a vybraných chytrých televizorech?
Neváhejte a ozvěte se nám!

Otázky a odpovědi

Které domácnosti v Malešovicích se mohou připojit?

Budování optické sítě v Malešovicích je rozděleno na několik fází. Právě jsme dokončili 1. fázi výstavby, díky které se ke službám Selfnet může připojit přibližně 150 domácností. Dostupnost služeb Selfnet na vaší adrese si snadno ověříte prostřednictvím formuláře „Ověřit dostupnost“ na úvodní stránce

Jakmile budou služby Selfnet dostupné i pro další domácnosti, budeme informovat prostřednictvím informačních letáků do schránek.

Jaké služby si mohu objednat?

Proč zrovna optická síť?

Jedná se o nejspolehlivější a nejstabilnější internetové připojení, které umožňuje vysokorychlostní přenos dat a které není ovlivněno počasím ani dalšími rušivými vlivy. 

Jak spolu souvisí itself s.r.o. a Selfnet?

itself s.r.o. je název naší společnosti a Selfnet je značka, pod kterou poskytujeme domácnostem internetové a televizní služby. 
 

Užitečné odkazy

Kontakt

Pokud jste tu nenašli odpověď na vaši otázku, kontaktujte naše Zákaznické centrum Selfnet, tel.: 533 383 335, e-mail: zakaznicke.centrum@selfnet.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Procházením tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Další informace